Обчисліть довжину кола радіус якого дорівнює 5/6 м


Ответы на вопрос

Отвечает Могилев Павел.

Ответ:

1 2/3 · П(число пі)

Пошаговое объяснение:

C(довжина кола) = 2 · П(число пі) · R(радіус)

R = 5/6 м

C = 2 · П · 5/6 = 10/6 · П = 1 2/3 · П