Діаметр кола дорівнює 24 см. Чому дорівнює його радіус? СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куделина Катя.

Ответ:

Так как диаметр = двум радиусам, то есть:

d=2r

24=2*r

r=24:2

r=12

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

24÷2=12(см)

Пошаговое объяснение:нам сказано що діаметр дорівнює 24 діаметр - це коли Коло ділить на дві частини а радіус - Це половина цієї двох частин означає 24 потрібно ділити на два одно 12. Наприклад: зображено на картинці.