Знайти площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 8 і 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кисляков Даня.
Р(прямокутника)= 8+8+10+10=36
Р(квадрата)=36 а сторони 13
S(квадрата)=13*13=169см квадратних