цього року дідусь вирішив поміняти рамку у вуликах.Для 10-рамкових вуликів-лежаків він купив 90

рамок,а для 12-рамкових українських-144.У скількох вуликах дідусь поміняв рамки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.
90:10=9(в.)
144:12=12(в.)
12+9=21(в.)
Відповідь:на 21 вулику