Поділіть число 48 у Відношенні 5:3:4


Ответы на вопрос

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Відповідь

20:12:16

пояснення

в нас є три частини 5 ,3 і 4 для початку додамо їх

5+3+4 = 12

тепер 48 поділимо на 12

48/12 = 4 - це коофіцієнт пропорційності

тепер домножимо 4 на всі частини почергово

4*5 =20

4*3 =12

4*4 =16

тепер перевіримо чи все сходиться

20+16+12= 48 , все правильно