У фітнес клубі 40% абонентів це чоловіки , 18% абонентів мають підлітки, а решта 84 абонементи

належать жінкам. Скільки чоловіків і підлітків окремо мають абонемент у даний фінтес-клуб?

Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Евгений.

Ответ:100%-40%-18%=42%- женщины 42%=0,52; 84÷0,42=200 все 40%=0,4 200×0,4=80 мужики 200-(84+80)=40 подростки

Пошаговое объяснение: