Знайди корінь рівняння х/18 = 2 1/18 А 37/18 Б 18 В 1 Г 37 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.

Ответ:
Щоб знайти корінь рівняння, спочатку потрібно перетворити його до вигляду x = ...:

х/18 = 2 1/18

Спочатку перетворимо змішаний дріб 2 1/18 до неправильного дробу:

2 1/18 = 2 + 1/18 = 37/18

Тоді підставимо цей дріб у рівняння та помножимо обидві сторони на 18, щоб усунути знаменник:

x/18 = 37/18

x = 18 * 37/18

x = 37

Тому корінь рівняння x/18 = 2 1/18 дорівнює 37.

Пошаговое объяснение: