955.' Знайдіть загальну площу пустель на поверхні земної кулі, якщо площа пустель в Австралії

дорів- нює 1,4 млн км², в Америці на 0,7 млн км² бiль- 2 ше, ніж в Австралії, в Азії на 2,2 млн км² бiль- ше, ніж в Америці, а в Африці на 10,6 млн км² більше, ніж в Америці. - - -

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевская Полина.

Ответ:

20,2млн км²

Пошаговое объяснение:

Sамерики=Sавстраліі+0,7=1,4+0,7=2млн км²

Sазіі=Sамерики+2,2=2+2,2=4,2млн км²

Sафрики=Sамерики+10,6=2+10,6=12,6млн км²

Sзагальна=Sафрики+Sазії+Sавстраліі+Sамерики=12,6+4,2+1,4+2=20,2млн км²

(це якщо не враховувати ще сніжну пустелю(Антарктиду))