На іграшки Сашко витратив 126 грн,що становить 45% усіх його грошей.Скільки грошей було в Сашка

спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Салова Есения.

Відповідь:

280грн було у Сашка на початку

Покрокове пояснення:

126 - 45%

x - 100%

x=(126*100)/45 =280грн

Отвечает Загаєвська Олена.

За умовою задачі, 126 грн становлять 45% від усіх грошей Сашка. Позначимо суму грошей, які були у Сашка спочатку, через х. Тоді можемо записати таке рівняння:

0.45x = 126

Щоб розв'язати це рівняння і знайти значення х, поділимо обидві частини на 0.45:

x = 126 / 0.45 ≈ 280

Отже, у Сашка спочатку було 280 грн.