Помогите пожалуста!!!!2.Обчисли рiзницю а-b i b-а,якщо 1) a = -12; b=35 1) а = -45; b= 200​


Ответы на вопрос

Отвечает Gordienko Rodion.

Ответ:Для a = -12 та b = 35:

a - b = -12 - 35 = -47

b - a = 35 - (-12) = 47

Отже, різниця a-b дорівнює -47, а різниця b-a дорівнює 47.

Для a = -45 та b = 200:

a - b = -45 - 200 = -245

b - a = 200 - (-45) = 245

Отже, різниця a-b дорівнює -245, а різниця b-a дорівнює 245.

Пошаговое объяснение: