ОЧЕНЬ НАДО ПОМОГИТЕ!!! Знайдіть три числа, якщо перше число на 12,02 більше від другого, третє —

менше за друге на 4,93, а сума першого та третього чисел більша за друге число на 20 74/1000

Ответы на вопрос

Отвечает Поглазова Катя.

Позначимо друге число як х. Тоді перше число буде дорівнювати (x + 12,02), а третє число - (x - 4,93).

За умовою задачі маємо рівняння:

(x + 12,02) + (x - 4,93) = x + 20,74/1000

Спрощуючи це рівняння, отримуємо:

2x + 7,09 = x + 20,74/1000

Переносимо x в ліву частину рівняння:

x = 20,74/1000 - 7,09

x = -6,07

Тоді перше число буде:

x + 12,02 = -6,07 + 12,02 = 5,95

А третє число:

x - 4,93 = -6,07 - 4,93 = -11

Отже, шукані числа: 5,95, -6,07, -11.