2. Знайдіть значення виразу 10-(-7) – 20 . a) -23; 6) 37; в) 19; г) -3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Відповідь:

10 - (-7) - 20 = 10 + 7 - 20 = -3

Отже, правильна відповідь: г) -3.