Розв'яжіть рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині 3,4-(х-6,6)=-16,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Marchuk Dima.

Відповідь: x=26,2

Покрокове пояснення:

3,4 - (x - 6,6)= -16,2

3,4 - x + 6,6 = -16,2

10 - x = - 16,2

-x = -16,2 - 10

-x = - 26,2 або x = 26,2