Поможить пожалуйста 5/14+x=1 4/14


Ответы на вопрос

Отвечает Куксюк Давид.

Почнемо зі спрощення правої частини рівняння:

1 4/14 = 1 + 4/14 = 14/14 + 4/14 = 18/14

Тепер можемо записати рівняння:

5/14 + x = 18/14

Щоб знайти значення x, треба знайти спочатку загальний знаменник дробів 5/14 та 18/14, а потім відняти від нього 5/14, щоб знайти значення x. Зробимо це:

5/14 + x = 18/14

Перетворюємо обидві сторони рівняння, щоб отримати x окремо:

x = 18/14 - 5/14

x = 13/14

Отже, розв'язком рівняння є x = 13/14.

Отвечает Грицюк Світлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 5/14+x=1 4/14

Мы знаем правило что ,,Чтобы найти неизвестное слагаемое надо из суммы вычесть известный."

Вот на укр. ,,Щоб знайти невідомий доданок треба від суми відняти відомий."

И получается:

x = 1 4/14 - 5/14

x = 13/14

Детально:

1 4/14 - 5/14 = 4 + 1 * 14/ 14 - 5/14 = 18/14 - 5/14 = 18 - 5/14 = 13/14