Y=5-x лінійна функція


Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

ппнгкщә8+8 рровпнеукғүеңшг ааенееггұ

Отвечает Карабалиев Канат.

Так, Y=5-x є лінійною функцією.



Лінійна функція - це функція графік якої є пряма лінія. У даному випадку, графік Y=5-x є прямою лінією з нахилом -1 та y-перетином 5.



Також можна записати дану функцію у вигляді Y=-x+5, де -x відповідає нахилу прямої, а +5 - y-перетину з віссю Y.



Зауважимо, що будь-яка лінійна функція може бути записана у вигляді Y=mx+b, де m - нахил прямої, а b - y-перетин з ві