Визначте кількість сторін опуклого многокутника, кожен кут якого дорівнює 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

Для знаходження кількості сторін опуклого многокутника з кутом 60° використовується наступна формула:

n = 360 / (180 - k),

де n - кількість сторін, k - значення кута.

Підставляючи значення k = 60°, отримуємо:

n = 360 / (180 - 60) = 6.

Отже, опуклий многокутник з кутами по 60° має 6 сторін.

Покрокове пояснення:

Отвечает Менский Лёша.

Відповідь: n=3.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю