вираз і знайдіть його значення: якщо а=4, b=6,8; якщо 1005. Спростіть 1) 0,5a - 200, 2) 4m . 0,5n,

3) 0,8k - 12,5с, m = 0,22, n=100; якщо k=0,58, c = 0,1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Николай.

Ответ:

1. -198

2. 220

3. -0,786

Пошаговое объяснение:

1. Значення виразу 0,5a - 200 при а=4:

0,5a - 200 = 0,5(4) - 200 = -198

2. Значення виразу 4m . 0,5n при m=0,22 і n=100:

4m . 0,5n = 4(0,22) . 0,5(100) = 4.4 . 50 = 220

3. Значення виразу 0,8k - 12,5c при k=0,58 і c=0,1:

0,8k - 12,5c = 0,8(0,58) - 12,5(0,1) = 0,464 - 1,25 = -0,786