если 2 одинаковые трубы наполнят половину бассейна за 3 часа, то за сколько часов 1 труба наполнит

1/3 бассейна?

Ответы на вопрос

Отвечает Караман-Паршаков Никита.

Відповідь:

Якщо дві труби можуть наповнити половину басейну за 3 роки, то одна труба може наповнити половину басейну за 6 годин.

Тепер, щоб застосувати, за скільки годин одна труба наповнить 1/3 басейну, ми можемо без пропорції:

1/2 басейну : 6 годин = 1/3 басейну : х годин

Де х - кількість годин, хоча одна для того, щоб одна труба наповнила 1/3 басейну.

Можна скоротити обидві частини пропорції на 1/6, виконаємо:

1/4 : 1 = 1/3 : х

Можна помножити обидві частини на 12х, виготовимо:

4х = 12

Х = 3

Покрокове пояснення: