Розвяжи рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині:4, 2-(х-5, 8) =-15, 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Глубинок Настя.

Ответ:

Спочатку спростимо вираз у лівій частині рівняння:

4,2 - (х - 5,8) = 4,2 - х + 5,8 = 10 - х

Тепер можемо записати рівняння:

10 - х = -15,3

Щоб знайти х, перенесемо -х в праву частину:

10 = -15,3 + х

Тоді:

х = 10 + 15,3

х = 25,3

Відповідь: х = 25,3.