6) -2(x+3)+8(x-7)=4.Розвяжіть рівняня​


Ответы на вопрос

Отвечает Варачёва Лана.

Пошаговое объяснение:

-2(x+3)+8(x-7)=4

1. Розкриваємо дужки:

-2x-6+8x-56=4

2. Відомі доданки переносимо через "=" зі зміною знаків, невідомі залишаємо:

8x-2x=4+56+6

6x=66

x=11

Відповідь: 11