Винни-Пух заготовил на зиму 97 горшочков меда. За январь он съел 36 горшочков, после чего у него

осталось 27 горшочков. Сколько горшочков меда Винни-Пух съел в декабре? Запиши условие задачи в виде уравнения и реши его. ​ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ, ДАМ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Алёшин Сережа.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение:

Умова задачі може бути записана у вигляді рівняння:

97 - x = 36 + 27

де x - кількість горщиків меду, яку з'їв Вінні-Пух у грудні.

Пояснення: з 97 горщиків меду, Вінні-Пух з'їв 36 горщиків у січні, і залишилося 27 горщиків. Тому, загальна кількість з'їденого меду буде рівна 36 + 27 горщикам, а решта меду (97 - x) залишиться невикористаним.

Тепер розв'яжемо рівняння:

97 - x = 36 + 27

x = 97 - 36 - 27

x = 34

Отже, Вінні-Пух з'їв 34 горщика меду у грудні.