5. Розв'яжи задачу. Заєць Ta Їжачок зустрілися на лісовій стежці, злякалися й розбіглись у

протилежних напрямках. Яка відстань буде між ними через 5 хв, якщо заєць біжить зі швидкістю 410 м/хв, а їжа-ЧОК 70 м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Абилова Катя.

Ответ: Нижче

Пошаговое объяснение: Для розв’язання цієї задачі використовуємо формулу відстані:

відстань = швидкість × час

Для заєця:

відстань = 410 м/хв × 5 хв = 2050 м

Для їжачка:

відстань = 70 м/хв × 5 хв = 350 м

Отже, відстань між ними буде дорівнювати сумі відстаней, яку вони пройшли, тобто:

2050 м + 350 м = 2400 м

Відповідь: 2400 м.