Довжина прямокутника дорівнює 6,4 дм, а ширина — 1,8м. Як і у скільки разів зміниться площа

прямокутника, якщо його довжину збільшити на 0,6 м, а а ширину зменшити на 0,6 м? Допоможіть срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шабров Дима.

Спершу порахуємо площу прямокутника спочатку

Для цього ширину помножимо на висоту, а перед цим переведемо дециметри в метри

6,4 дм * 1,8 м=0,64 м *1,8 м= 1,152 м

Тепер порахуємо його площу після змін

(0,64 м+0,6 м)*(1,8 м-0,6 м)=1, 24 м *1,2 м = 1.488 м

Тепер рахуємо у скільки разів збільшилась площа прямокутника

1.488 м / 1,152 м =1,291666667 разів.

Відповідь:≈1.3 рази