1)-12,5+(-6,9+4 1/5)=2) (-1 2/9+5 1/3)-(3 5/8-7 5/12)=поможіть з поясненням!!даю 50 балов!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Баляев Саша.

Ответ:

в 1 доривнюет -14.2 а в другом   7.90

Пошаговое объяснение:

ето изи смотри у нас есть линия посред нуль а з лева минус едеьот а с права плюс це получаеться если ми добавлям плюс к минусу ми виднимаем бо у него провоположне значення к тому числу

Отвечает Смирнов Евгений.

1.   -12,5 + (-6,9 + 4 1/5) = -12,5+  (-6,9 + 4,2) = -12,5 + (-2,7) = -12,5 -2,7 = -15,2

2.  (-1 2/9 + 5 1/3)-(3 5/8-7 5/12)=

1. зводимо доданки до спільного знаменника, у перших дужках

-1 2/9=-11/9

5 1/3=16/3=48/9        спільний знаменник 9, тому другий дріб домножуємо на 3

-11/9+48/9=37/9

2. у других дужках робимо так само

3 5/8=29/8=87/24             спільний знаменник 24, тому перший дріб

-7 5/12= -89/12= -178/24                домножуємо на 3, а другий на 2

87/24 -178/24  = -91/24

3.      37/9   -   (-91/24)= 37/9+91/24

37/9=296/72                       спільний знаменник 72, тому перший дріб

91/24=273/72                          домножуємо на 8, а другий на 3

37/9   +   91/24=296/72+273/72 =569/72=7  65/72