Ділення раціональних чисел. Завдання 1. обчислити 1) -6,4:2= (-3,2)-незнаю правильно или нет 2)

0,36:(-0,4)= 3) -1,26 : (-1,4)= 4) -18,2 : (-26) 2. виконайте дыленя 1) 343 : (-7) = 2) -4,8:(-40) = 3) -11,52 : 1,8 = 4) -18,2 : (-26) =

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

№1

1) -6,4 : 2 = -3,2

2) 0,36 : (-0,4) = -0,9

3) -1,26 : (-1,4) = 0,9

4) -18,2 : (-26) = 0,7

№2

1) 343 : (-7) = -49

2) -4,8 : (-40) = 0,12

3) -11,52 : 1,8 = - 6,4

4) -18,2 : (-26) = 0,7