Знайти довжину кола вписаного в рівнобічну трапецію, основи якої дорівнюють 16 см і 36см​


Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

24Pi

Пошаговое объяснение:

R = r=\frac{\sqrt{16*36} }{2}=12    \\ L=2\pi r=24\pi