Периметр кімнати дорівнює 20 м. Знайдіть довжину і ширину кімнати, якщо довжина в 1,5 рази більша

за ширину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Серебрянская Виолетта.

Ответ:

(x  +1.5x) \times 2 = 20 \\ 2x + 3x = 20 \\ 5x = 20 \\ x = 4 \\  \\ 4 \times 1.5 = 6

ширина 4м длинна 6м