3)Знайдіть 1% числа, якщо 10% числа дорівнює 1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Анастасия.

Щоб знайти 1% числа, потрібно поділити на 10% на 10. Таким чином отримаємо:

1% = 10% / 10 = 1,5 / 10 = 0,15

Отже, 1% числа дорівнює 0,15

( знак "/" означає ділення чисел).

Надеюсь правильно

Отвечает Ларчик Аня.

Ответ:

0,15

Пошаговое объяснение:

10% = 1,5

1% = х

10/1 = 1,5/х

10 * х = 1 * 1,5

10х = 1,5

х = 1,5 : 10

х = 0,15

1% числа = 0,15

или

10% = 10 : 100 = 0,1

1% = 1 : 100 = 0,01

1,5 : 0,1 = 15 - само число

15 * 0,01 = 0,15 - 1% числа