Із двох міст вирушили одночасно назустріч один одному два потяги і зустрілись через 4 години.Перший

потяг їхав зі швидкістю 60 км/год.а другий 55км/год.Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Штокал Назар.

Ответ:420км

Пошаговое объяснение:60+55=105*4=420км