8.Знайти значення виразу: 893,5-(254,16+133,8-26,092).​


Ответы на вопрос

Отвечает Переверова Алина.

Відповідь:

531,632

Покрокове пояснення:

Зпочатку виконується дія в дужках:

254,16+133,8=387,96-26,092=361,868

Тепер замість дужок маємо 361,868.Тоді:

893,5-361,868=531,632