4. Розв'яжи рівняння: 2160:40: c=3 5. 6. Знайди значення виразу: 64-75-3472:62 = даю 65 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкин Даниил.

Ответ:

ответ

Пошаговое объяснение:

2160 : 40 : c = 3

Спочатку розрахуємо вираз в дужках:

2160 : 40 = 54

Отже, залишилось:

54 : c = 3

Перенесемо знак ділення на ліву сторону:

54 / 3 = c

18 = c

Отже, c = 18.

Знайдемо значення виразу:

64 - 75 - 3472 : 62

Спочатку розрахуємо вираз в дужках:

3472 : 62 = 56

Отже, залишилось:

64 - 75 - 56 = -67

Отримали значення -67.

Відповідь: -67.

Отвечает Левченко Виталик.

Пошаговое объяснение:

2160 : 40 : с = 3

54 : с = 3

с = 54 : 3

с = 18

64 - 75 - 3472 : 62 = -67

1) 3472 : 62 = 56

2) 64 - 75 = -11

3) -11 - 56 = -67