За 3 год спільної роботи два екскурсійні катери перевезли 342 туристи. Один із катерів щогодини

перевозив 60 осіб. Скільки туристів щогодини перевозив інший катер?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

Відповідь: 54 туриста

Пошаговое объяснение:
60*3=180 тур.

За три години всього перший катер перевіз 180 тур.
342-180=162 тур.

Дгругий катер за три години перевіз всього 162 тур.
162/3=54 тур.
Щогодини другий катер перевозив по 54 тур.


* - мнеження
/ - ділення