-4 3/7-х=-45/14 Уровнение,срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Ответ:

-31/7 -x= -45/14

-x= -45/14+ 31/7

-x= -45/14+62/14

-x= 17/14

x= -17/14

Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Почнемо з перетворення даного рівняння:

-4 3/7 - х = -45/14

Спочатку перетворимо змішану дробь в неправильну:

-4 × 7/7 - 3/7 - х = -45/14

(28 + 3)/7 - х = -45/14

31/7 - х = -45/14

Тепер помножимо обидві сторони на знаменник лівої частини, щоб позбутися дробів:

14 * 31/7 - 14 * х = -45

62/1 - 14х = -45

Потім перенесемо константу на праву сторону та розкриваємо дужки:

-14х = -45 + 62

-14х = 17

Тепер ділимо обидві сторони на -14:

х = -17/14

Отже, розв'язком даного рівняння є x = -17/14.