У магазин завезли 4 однакові ящики яблук і з таких самих ящиків абрикос. Загальна маса фруктів

становить 63 кг. Скільки кілограмів яблук і абрикос окремо завезли в магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Никита.
1) 4+3 =7 (ящиків усього)
2) 63:7=9(в кожному ящику)
3)9*3 = 27(кг абрикос)
4)9*4 =36(кг яблук)