Звести подiбнi доданки 9b - 4b -5b​


Ответы на вопрос

Отвечает Дан Алина.

Відповідь:

0

Покрокове пояснення:

9b - 4b = 5b

5b - 5b = 0

Отвечает Яковлева Вика.

Ответ: дорівнює 0.

Пошаговое объяснение:

Доданки 9b, -4b та -5b є подібними, тому їх можна згрупувати разом:

9b - 4b - 5b = (9b - 4b) - 5b = 5b - 5b = 0

Отже, вираз 9b - 4b - 5b дорівнює 0.