У школі навчається 210 хлопчиків, що становить 3/7 усіх учнів. Скільки всього учнів у цій школі?


Ответы на вопрос

Отвечает Рыков Илья.

Ответ:

490

Пошаговое объяснение:

Нехай загальна кількість учнів у школі дорівнює x.

Ми знаємо, що 210 хлопчиків становлять 3/7 всіх учнів:210 = (3/7) x

Можемо розв'язати це рівняння, щоб знайти загальну кількість учнів x:

x = 210 * (7/3) = 490

Отже, загальна кількість учнів у школі дорівнює 490.

Отвечает Трефелова Маргарита.

Ответ:

490 учеников

Пошаговое объяснение:

210 : 3/7 = 210 * 7/3 = 70 * 7/1 = 490/1 = 490 (учеников) - всего учатся в школе