ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!! ДАМ БАЛЛЫ !! Газон довжиною 14 м та шириною 4 м, зрізали по кутах

колами радіусом 1 м. Знайти довжину бруківки, щоб обкласти утворений газон.

Ответы на вопрос

Отвечает Искендеров Эмиль.

Відповідь:

36 метрів бруківки

Покрокове пояснення:

Спочатку розрахуємо площу вихідного газону:

Площа газону = довжина * ширина

Площа газону = 14 м * 4 м

Площа газону = 56 квадратних метрів

Далі розрахуємо площу кожного кола, яке було вирізане з кутів:

Площа одного кола = π * радіус^2

Площа одного кола = π * 1^2

Площа одного кола = π квадратних метрів

Ми вирізали чотири кути, тому сумарна площа всіх чотирьох кіл дорівнює:

Загальна площа кіл = 4 * π квадратних метрів

Щоб вимостити отриманий газон, нам потрібно покрити початкову площу мінус площа вирізаних кіл. Таким чином, загальна площа, яку потрібно покрити бруківкою, становить:

Площа, яку потрібно вимостити = Площа газону - Загальна площа кіл

Площа для мощення = 56 квадратних метрів - 4π квадратних метрів

Тепер давайте розрахуємо довжину бруківки, необхідної для покриття цієї площі. Це можна зробити, знайшовши периметр площі, яку потрібно вимостити:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Периметр = 2 * (14 м + 4 м)

Периметр = 36 метрів

Отже, нам потрібно 36 метрів бруківки, щоб вимостити отриманий газон.