Перетворіть неправильний дріб у мішане число: 35/8


Ответы на вопрос

Отвечает Хатанзейский Андрей.
Щоб перетворити неправильний дріб на мішане число, спочатку потрібно розділити чисельник на знаменник. У цьому випадку, 35 ділиться на 8.

8 пішло 4 рази в 32, отже, ми можемо записати:

35/8 = 4 3/8

Отже, 35/8 можна перетворити на мішане число 4 3/8.
Отвечает Семкин Руслан.

Ответ:

35/8 = 35 : 8 = 4( ост 3)

35/8 = 4 целых 3/8