Виразити величини в однакових одиницях вимірювання і порівняти а)7,18 кг і 7138г б)0,7 т і 7,02 ц

СРОЧНО!!!Даю 30баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Сегізбаев Ертлеу.

Ответ:

а) 7,18 кг = 7,18 * 1000 г = 7180 г

Тепер обидві величини вимірюються в грамах:

7,18 кг = 7180 г

7138 г = 7138 г

Отже, 7,18 кг більше за 7138 г.

б) 0,7 т = 0,7 * 1000 кг = 700 кг

7,02 ц = 7,02 * 100 кг = 702 кг

Тепер обидві величини вимірюються в кілограмах:

0,7 т = 700 кг

7,02 ц = 702 кг

Отже, 7,02 ц більше за 0,7 т.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смирнов Евгений.

) Для виразу величин в однакових одиницях вимірювання ми можемо перевести кілограми в грами, оскільки 1 кг = 1000 г. Тоді:

7,18 кг = 7,18 * 1000 г = 7180 г

7138 г = 7138 г

Тепер обидві величини виражені в грамах і можуть бути порівняні. Зауважимо, що 7,18 кг більше, ніж 7138 г.

б) Для виразу величин в однакових одиницях вимірювання ми можемо перевести тонни в центнери, оскільки 1 т = 100 ц. Тоді:

0,7 т = 0,7 * 100 ц = 70 ц

7,02 ц = 7,02 ц

Тепер обидві величини виражені в центнерах і можуть бути порівняні. Зауважимо, що 0,7 т більше, ніж 7,02 ц.