2 4/7-(-2 3/5)+(-4 1/14) удобным способом


Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубек Даниал.

Ответ:

2 \frac{4}{7}  - ( - 2 \frac{3}{5} ) + ( - 4 \frac{1}{14} ) =  \\  \frac{18}{7}  +  \frac{13}{5}  -  \frac{57}{14} =  \frac{11}{10}

Отвечает Маркин Вова.

Відповідь: смари

Покрокове пояснення:

Можна розв'язати це вираз, використовуючи звичайні дроби:

2 4/7 - (-2 3/5) + (-4 1/14)

Перетворимо змішані дроби на неправильні:

= 2 + 4/7 - (-2 + 3/5) - 4 - 1/14

= 2 + 4/7 + 2 - 3/5 - 4 - 1/14 (змінюємо знак минус на плюс при відніманні від'ємного числа)

Тепер потрібно знайти спільний знаменник для всіх дробів:

7 * 5 * 14 = 490

Замінимо кожну дріб на еквівалентний йому дріб зі спільним знаменником 490:

= 2 * 490/490 + 4/7 * 70/70 + 2 * 245/245 - 3/5 * 98/98 - 4 * 35/35 - 1/14 * 35/35

= 980/490 + 280/490 + 490/490 - 294/490 - 140/490 - 5/490

Тепер можна скоротити дроби, які можна скоротити:

= 2 + 4/7 + 2 - 3/5 - 4 - 1/14

= 2 + 40/70 + 2 - 42/70 - 4 - 1/70

= 4/70

= 2/35

Отже, 2 4/7 - (-2 3/5) + (-4 1/14) = 2/35.