Чи правильно що, для того щоб знайти суму двох чисел з однаковими знаками треба від більшого

числа відняти менше? Наведіть приклад, до своєї відповіді

Ответы на вопрос

Отвечает Ботогоев Баир.

Відповідь:

так, -3-4=

Покрокове пояснення:

Отвечает Саидов Анатолий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо мова іде про додатні числа, то ні бо:

7+5=13, тобто, якщо за умовою, 7-5=2 то суму ми не знайдемо.

якщо мова іде про відємні числа, то так бо:

-7+(-5)=12 теж саме що і  -7-5=12