ПОМОГИТЕ ПЖЖЖ Першого дня до магазину завезли 3,8 ц капусти , що на 1,3 ц менше , ніж другого і

на 1,9 ц більше , ніж третього дня. Скільки центнерів капусти завезли до магазину за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Екатерина.
Позначимо кількість капусти, що завезли другого дня, як х.

Тоді за третій день до магазину завезли (x - 1.9) ц капусти.

За три дні до магазину завезли:

3.8 + x + (x - 1.9) = 2x + 1.9

Але згідно з умовою задачі, кількість капусти, що завезли першого дня, на 1.3 ц менше, ніж другого дня, тобто:

3.8 = x - 1.3

x = 5.1

Отже, другого дня до магазину завезли 5.1 ц капусти, а за третій день - 5.1 - 1.9 = 3.2 ц капусти.

За три дні до магазину завезли:

3.8 + 5.1 + 3.2 = 12.1 ц капусти.

Відповідь: 12.1 ц капусти