ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ. РЕШИТЕ ПРИМЕР: 2) - 5/8 * (3, 2m - 1 3/5 * n) - 7, 2(- 4/9 * m +

2, 5n) якщо m = - 10 ; n = 0, 1 .

Ответы на вопрос

Отвечает Финогеев Леша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Підставляючи m = -10 та n = 0,1 в задане вираз, отримуємо:

-5/8 * (3,2m - 1 3/5 * n) - 7,2(-4/9 * m + 2,5n) = -5/8 * (3,2(-10) - 1 3/5 * 0,1) - 7,2(-4/9 * (-10) + 2,5 * 0,1)

Спочатку розв'язуємо дужки у виразі:

-5/8 * (3,2(-10) - 1 3/5 * 0,1) - 7,2(-4/9 * (-10) + 2,5 * 0,1) = -5/8 * (-31.2) - 7,2(4.444 + 0.25)

Далі, робимо необхідні обчислення:

-5/8 * (-31.2) - 7,2(4.444 + 0.25) = 19.5 - 36.27

Отже, отримуємо:

-5/8 * (3,2m - 1 3/5 * n) - 7,2(-4/9 * m + 2,5n) = -16.77

Ответ: -16,77.