Сколько будет 6/7*4/9=​


Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Валерия.

Для обчислення виразу 6/7*4/9 потрібно виконати наступні дії відповідно до правил арифметики:

Спочатку обчислюємо добуток 6/7 та 4/9, оскільки вони знаходяться в одному рівні пріоритету. Це дає нам результат 24/63.

Потім ми спрощуємо дріб 24/63, ділячи чисельник та знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який в даному випадку дорівнює 3. Це дає нам результат 8/21.

Таким чином, 6/7*4/9 дорівнює 8/21.

Отвечает Голов Александр.

Відповідь:

8/21

Покрокове пояснення:

6/7*4/9=​  (6 та  9 скорочуємо на 3) = 2/7 * 4/3 = (2*4)/(7*3)= 8/21