СРОЧНООО Зведіть подібні доданки: -3с 8а 4c + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Николай.

Ответ:

c + 8a + 2 - 3c = 8a - 2c + 2

Пошаговое объяснение:

У цьому виразі ми маємо два доданки зі змінною "c": "-3c" та "4c". Оскільки "c" є спільним множником у цих доданках, ми можемо їх скоротити:

-3c + 4c = c

Тепер маємо:

-3c + 8a + 4c + 2

Розглядаючи залишні доданки, ми бачимо, що вони не можуть бути зведені до спільного виразу з іншими доданками, тому залишаються в незмінному вигляді. Отже, після зведення подібних доданків, отримуємо:

c + 8a + 2 - 3c = 8a - 2c + 2