Спростити вираз та знайти його значення: 9а-6а, якщо а=3,4 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9*3,4+6*3,4=51

9*3,4=30,6

6*3,4=20,4

30,6+20,4=51

корону пж