Знайдіть частку двох чисел, якщо дільник дорівнює 65,8 і становить 0,28 діленого. Відповідь

округліть до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.

Відповідь:

Нехай числа, які треба поділити, позначені як x і y. За умовою задачі, дільник дорівнює 65,8 і становить 0,28 діленого. Це можна записати у вигляді рівняння:

65.8 = 0.28x
x = 65.8 / 0.28 = 235

Отже, перше число дорівнює 235. Тепер, щоб знайти друге число y, ми можемо поділити перше число на дільник:

y = 235 / 65.8 ≈ 3.57

Отже, частка двох чисел 4

Отвечает Тулайдан Даня.

Ответ: Частка 37,6

Пошаговое объяснение: 65,8/0,28 = 235

235/65.8 = 3+частка

Частка = 235-(65.8*3)= 37,6