Когда ученик прочитал 60% книги, ему осталось прочитать 120 страницы. Сколько всего страниц в

книге?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Матвей.

Ответ:

Пусть всего страниц в книге будет x. Тогда, если ученик прочитал 60% книги, то он прочитал 0.6x страниц. Осталось прочитать 120 страниц, следовательно:

x - 0.6x = 120

Упрощая:

0.4x = 120

x = 120 / 0.4

x = 300

Ответ: в книге 300 страниц.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Галиузов Иван.

Ответ:

Позначимо кількість сторінок у книзі через x. За умовою задачі учень прочитав 60% книги, тобто залишилося прочитати 40% книги.

Тоді, з одного боку, 40% від x сторінок це (0.4x) сторінок, які залишилися прочитати. А з іншого боку, умова задачі говорить, що кількість сторінок, які залишилося прочитати, дорівнює 120.

Тобто, ми можемо записати рівняння:

0.4x = 120

Розв'язуючи його, отримаємо:

x = 120 / 0.4 = 300

Отже, в книзі 300 сторінок.