першого дня туристи пройшли 3 7/12км а другого на 1 6/12 км більше яку відстань туристи пройшли за

2 дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

1) 3 7/12 + 1 6/12 = 5 1/12 (км) - пройшли туристи другого дня;

2) 3 7/12 + 5 1/12 = 8 8/12 (км) - пройшли туристи за 2 дні.

Відповідь: 8 8/12 км.

Отвечает Архипова Оля.

Ответ:

загальна відстань, яку туристи пройшли за два дні, дорівнює 3 7/12 + 5 1/6 = 8 13/24 км.

Пошаговое объяснение:

За перший день туристи пройшли 3 7/12 км.

За другий день туристи пройшли на 1 6/12 км більше, тобто 3 7/12 + 1 6/12 = 5 1/6 км.

Отже, загальна відстань, яку туристи пройшли за два дні, дорівнює 3 7/12 + 5 1/6 = 8 13/24 км.