24. Точка ( центр кола, заданого рівнянням x2 - 4x + у2 + 6y + 12 = 0, - унаслідок паралельного

перенесення перейшла в точку 0, (-1; 2) 2. Знайдıть квадрат відстані ОО.. помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Диас.

Ответ:

Щоб знайти квадрат відстані між точкою (центром кола) і точкою (0, -1; 2), потрібно обчислити різницю координат цих точок та піднести їх до квадрата. Так як координати центра кола є (2, -3) (розв'язуємо рівняння x² - 4x + y² + 6y +12 = 0), то:

Відстань^2 = (2-0)^2 + (-3+1)^2 + (0-2)^2 = 4 + 4 + 4 = 12.

Отже, квадрат відстані ОО' дорівнює 12.

Пошаговое объяснение: